Bant Yapıştırıcılar

HOT-MELT yapıştırıcılar sabitleme montaj ve sızdırmaya karşı verimli ve güvenilir bir yapıştırma sağlarlar.

İster benzer ister birbirinden farklı yüzeyleri bir araya getirin, Kimyapsan yapıştırıcısı ile bantlar ihtiyacınız olan güç, uyumluluk ve yapıştırmayı en etkili şekilde sağlarlar.

Kimyapsan’ın pazardaki kapsamlı uzmanlığı, kullanıcıların taleplerini kolayca karşılamasını ve daha iyi bant, etiket ve filmler üretmesini sağlayan çeşitli basınca duyarlı yapıştırıcı teknolojileri geliştirmesine olanak tanır.

***Önde Gelen Bant Uygulamaları***

-Medikal bant yapıştırıcıları
-Otomotiv bant yapıştırıcıları
-İnşaat bant yapıştırıcıları
-Hot-Melt basınca duyarlı teknoloji

***Endüstriyel Bant Pazarı***

Endüstriyel bant pazarı en hızlı büyüyen yapıştırıcı pazarlarından biridir; endüstriyel bantlar otomotiv, ambalaj, medikal ve inşaat uygulamalarında sıklıkla kullanılır.
Müşterilerin gelişen ihtiyaçlarına ayak uydurmak için yeni bantlar geliştirirken aynı zamanda endüstriyel bant pazarının büyümesine hangi faktörlerin yön verdiğini anlamak da bu anlamda oldukça önemlidir.

Endüstriyel bantlar, sıcaklık değişimlerine ve toksik kimyasallara direnç gösterme kapasitesine sahip ve yüksek mukavemetli yapıştırma çözümleri sunar, bu da onları en zorlu uygulamalar ve en zorlu koşullar için bile doğru seçim haline getirir.

***Çevre Dostu***

“Çevre dostu ürünlere yönelik ilerlemeler tüm pazarlarda hızla artmaya devam ediyor. Endüstriyel bant pazarında da bu endişelere çözüm bulmak üzere çalışmalar sürüyor.
Bant kategorisi operasyonel kullanım kolaylığı sayesinde şirketlerin zaman ve para gibi kaynaklarını verimli kullanmalarına katkıda bulunuyor.”

***İhtiyaçlarınıza uygun çözümler;***

-İyileştirilmiş işlenebilirlik ile kullanımı kolay formülasyonlar ve geliştirilmiş kesilebilirlik
-Yapıştırma gücünün korunabilmesi nedeniyle daha uzun raf ömrü
-Yüksek yapıştırma, soyulma ve kesme kalitesiyle artırılmış son kullanım performansı
-Yapıştırma performansını etkilemeden daha ince yapılı kullanım ile azaltılmış maliyetler
-Uygulamaya özel formülasyonlarla zorlu yapıştırma taleplerini karşılama
Çevre dostu malzemelerle sürdürülebilirliği destekleme

;