Yapıştırıcılar Tek Kullanımlık Hijyen Ürünlerinde Esneklik ve Yenilik Sağlar

Hot-Melt yapıştırıcıların uzun zamandır tek kullanımlık hijyen ürünlerinde kullanılmaktadır. Yapıştırıcı kullanım yerleri, lastik kenarlar için yapıştırma, iç tabaka ile diğer katmanların bütünlüğünü sağlama, ped konumlandırma, ıslaklık göstergeleri ve daha bir çok parçanın bir araya geldiği alanlardır. Hijyenik ürün imalatçılarının güvenilir ve esnek yapıştırma çözümlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmenin yanı sıra, tüketicilerin sürekli değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Ar-Ge ekibimiz durmaksızın yeni fikir ve ürünler üzerinde çalışmaktadır.

Hot-Melt yapıştırıcılar, hijyen ürün imalatçılarına bir çok yapıştırma avantajı sağlamaktadır. Bu yapıştırma avantajlarını 2 (iki) grupta kategorize edebiliriz:

Ürünler ve ürün tasarımları:

-Pamuk ve diğer sürdürülebilir malzemelerle uyumludur.
-Malzemelerin ne termoplastik olması ne de belli bir erime noktasına sahip olması gerekli değildir.
-Tek kullanımlık hijyen malzemelerinde kullanımı etkindir. Diğer yapıştırıcıların etkili olamadığı pedlerin ana tabakası, ıslaklık göstergeleri ve ped konumlandırılması için uygundur.
-Sert bağ noktaları oluşmaz.
-Geri dönüşümde yapıştırılmış tabakaların ayrılmasını sağlar.

Teknik destek:

-Üretimdeki sorunların işletme içinde, dışarıya bağlı kalınmadan hızlı ve kolayca belirlenmesini sağlayarak israfın ve maliyet artışının engeller.
-Yapıştırma yerlerinin belirgin olmasından dolayı Kalite Kontrolünün daha çabuk ve kolay yapılabilmesini sağlar.
-KYS, tüketicilerine ve müşterilerine sürdürülebilir ve uygun maliyetli seçenekler sunarak, ihtiyaçlarını karşılayan çözümler geliştirmeye her zaman devam edecektir. Çözüm ortağınız olarak, yapıştırıcılarımızı ürünlerinizin görünmez bir parçası haline getirirken, ürün kalitenizi ve üretim sürecinizi iyileştirmeye yardımcı olacak etkili önerilerle destek vermeye hazırız.

;